اخبار استانهاتابش: موج سوال و استيضاح از وزرا در راه است

11 شهریور 1393

تابش: موج سوال و استيضاح از وزرا در راه است

راک نیوز : نماينده اردکان در مجلس با اشاره به استيضاح وزير علوم گفت: هنوزيکسال از کار دولت نگذشته يکي از فرهيخته ترين اعضاي کابينه را از دولت گرفتيم و موج سوال و استيضاح را در راه داريم.به گزارش ايسنا، محمدرضا تابش با ابراز نارضايتي از برخي هجمه‌هاي ناروا و سنگ اندازي‌ها عليه دولت منتخب مردم گفت: از جمله دستاوردهاي عظيم اين انقلاب، به رسميت شناخته شدن اعمال حق حاکميت توسط مردم است.اين عضو هيات امناي دانشگاه علم و صنعت با اشاره به استيضاح وزير علوم تصريح کرد: هنوزيکسال از کار دولت نگذشته يکي از فرهيخته ترين، عالمترين ودانشمندترين اعضاي کابينه را از دولت گرفتيم! و موج سوال و استيضاح که هم وقت گير است و هم وزرا را در مجموعه تضعيف مي‌کند در راه داريم، اجازه بدهيم کارکنند و مقدورات و امکانات و اختيارات دولت را در نظر بگيريم سپس اگرمشکلي ديديم اقدام کنيم.

ادامه خبر...


برگزاری همایش بین ‌المللی "بسیج و رسانه" در کهگیلویه و بویراحمد

6 شهریور 1393

برگزاری همایش بین ‌المللی

سرهنگ حسین اتابک، مسئول روابط عمومی تبلیغات حوزه نمایندگی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد عصر امروز (5 شهریور) در نشست شورای اطلاع ‌رسانی روابط عمومی سپاه، گفت: خدمات نظام جمهوری اسلامی در طول سال ‌های پس از انقلاب غیر قابل توصیف است.

اتابک افزود: در برخی مناطق شاید به دلیل مهجور ماندن و غفلت از آنها محرومیتی وجود داشته باشد  که وظیفه رسانه بیان این محرومیت ‌ها و اطلاع ‌رسانی در این خصوص است.

وی برای نمونه با نام بردن از برخی مناطق استان که از نعمت آب آشامیدنی محروم هستند، افزود: شاید مسئولان وضعیت این مناطق را ندانند پس وظیفه رسانه است که این مسئله را به گوش مسئولان برساند که در نزدیکی شهر یاسوج و در مرکز آب کشور، مردم از داشتن آب آشامیدنی محروم هستند.

این مسئول در ادامه از برگزاری همایش بین ‌المللی "بسیج و رسانه" در این استان با حضور میهمانان کشوری خبر داد.

اتابک اظهار داشت: هر چند یکی از تاریخ ‌های یک تا پنجم آذرماه را برای برگزاری این همایش تعیین کرده ‌اند؛ اما هنوز این تاریخ قطعیت پیدا نکرده است اما این همایش یقیناً در سال جاری در استان برگزار می‌شود.

وی شعار این همایش را «بسیج رسانه و گفتمان ولایتدانست و خاطرنشان کرد: کارگروه‌ های این همایش بسیج، رسانه و مطالبات فرهنگی مقام معظم رهبری، بسیج، رسانه و اقتصاد مقاومتی، بسیج، رسانه و مقابله با ماهواره، بسیج، رسانه و مقابله با اسلام آمریکایی و بسیج، رسانه و عقلانیت و محاسبه ‌گری در نظام اسلامی است.

مسئول روابط عمومی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: وقتی رسانه‌ ها بدون حب و بغض مشکلات را به مسئولان گوشزد کنند آنها هم خواهند پذیرفت و این گونه است که به تدریج محرومیت‌ها برچیده می ‌شود.

پایان پیام/

ادامه خبر...


تازه ترین اظهار نظر رئیس جمهور در رابطه با استیضاح وزیر علوم

29 مرداد 1393

تازه ترین اظهار نظر رئیس جمهور در رابطه با استیضاح وزیر علوم

رئیس جمهور هم‌اکنون در حال سخنرانی در اجتماع گسترده مردمی در ورزشگاه تختی این شهر است.

روحانی در ابتدای سخنرانی خود با اشاره به اینکه در حال حاضر تورم به 34 درصد رسیده است گفت: سعی داریم تا پایان امسال تورم را کاهش داده و رضایت مردم را فراهم کنیم.

وی به سه وعده خود در زمان انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: نجات اقتصادی احیای اخلاق و تعامل سازنده با جهان شعار ما بوده و برای تحقق این سه وعده بزرگ دولت تلاش جدی می‌کند.

وی گفت: در سال گذشته کشور ما با تورم بسیار شدیدی و سرسام‌آور بالای 40 درصد و رکود شدید مواجه بود اما بنده قول دادم تا پایان سال تورم را به 35 درصد کاهش دهم و این مساله امروز تحقق یافته و تورم به کمتر از 34 درصد رسیده است.

رئیس جمهور با بیان این‌که دولت در تمام فراز و نشیب‌ها یک ثبات آرامش در صحنه اقتصاد و در بازار این کشور به وجود آورده و امروز مردم به اقتصاد آینده کشورشان می توانند کاملا امیدوار باشند، اظهار کرد: اگر رشد اقتصادی در سال 91 منهای 6.8 درصد بود در پایان سال 92 منهای 1.1 درصد رسید و این به معنای یک حرکت مثبت در صحنه اقتصاد است و پایان امسال در سال 93 رشد اقتصادی ما مثبت خواهد بود.

به گزارش راک نیوز ؛ ریس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به جلسه استیضاح وزیر علوم در مجلس گفت: هرچن دلم می‌خواست در شرایطی که وزیر اندیشمند علوم ما در مجلس شورای اسلامی استیضاح می‌شود در بهارستان حاضر و در کنار وزیر علوم باشم اما با زبان صریح اعلام می‌کنیم که از مجلس انتظار داریم که در رای خود به وزیر علوم تجدیدنظر کند.

وی گفت: از نمایندگان استان در مجلس سپاسگزارم که در مجلس حاضر شده و به خاطر حمایت دولت به وظایف خود عمل می‌کنند.

روحانی افزود: این نمایندگان و برخی از وزرا عصر به استان بازمی‌گردند و در ادامه سفر با ما خواهند بود.

وی تصریح کرد: دولت به رای مجلس هر چه باشد احترام می‌گذارد اما به نمایندگان مجلس از همین جا اعلام می‌کنیم امروز هر چه اتحاد و وحدت قوا بیشتر باشد دشمنان ما ناراحت و دوستان ما خوشحال خواهند شد.

رئیس جمهور ادامه داد: امیدواریم نمایندگان مجلس در چارچوب قانون اساسی و آیین‌نامه مجلس به وظیفه خود عمل کنند.

روحانی گفت‌: امیدواریم در آستانه هفته دولت و بازگشایی دانشگا‌ه‌ها مجلس با رای قاطع خود از وزیر علوم حمایت کند.

ادامه دارد......

ادامه خبر...


جزئیات جلسه امروز صبح فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت/موافقت باوزیرعلوم

29 مرداد 1393

جزئیات جلسه امروز صبح فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت/موافقت باوزیرعلوم

سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت گفت: در جلسه امروز فراکسیون اعضا نظرات خود را درباره وزیر علوم بیان کردند که رویکرد موافقت با وزیر علوم بیشتر بود.

به گزارش راک نیوز  صفر نعیمی رز در گفت وگو با  خانه ملت، گفت: در جلسه صبح امروز ( چهارشنبه 29 مرداد) مجمع عمومی فراکسیون رهروان ولایت اعضای فراکسیون شرکت کردند که در آن رئیس فراکسیون گزارشی درباره روند کار فراکسیون و هیات رئیسه و جلسات مختلفی که داشتند ارائه داد.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی، افزود: در این جلسه اعضای فراکسیون نقطه نظرات خود را درباره استیضاح وزیر علوم مطرح کردند که برخی ها موافق استیضاح وزیر علوم و برخی ها مخالف بودند.

سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت یادآور شد: رویکرد موافقت با وزیرعلوم  بین اعضای حاضر در جلسه فراکسیون بیشتر بود، البته اختلاف نظراتی وجود داشت و اعضا اطلاعات خود را در این رابطه ارائه دادند و مقرر شد اعضا براساس تکلیف خود در این زمینه عمل کنند.

ادامه خبر...


چهل ودومین شماره "نورباران "منتشر شد

25 مرداد 1393

چهل ودومین شماره

سید محمد رضا رستمی سردبیر نشریه نوربارن در این شماره نوشت: گاهی برای رسید‌‌ن به نور باید‌‌ از تاریکی‌ها گذر کرد‌‌ ... به د‌‌رخت نگاه کن ، قبل از اینکه شاخه‌هایش زیبایی نور را  لمس کنند‌،‌ ریشه‌هایش تاریکی را لمس کرد‌‌ه ...تو هم باید‌‌ ناخواب آلود‌‌ه و بینا چشم، تاریکی‌ها را د‌‌رنَوَرد‌‌ی و لگد‌‌ بر گرد‌‌ه‌ی خواب آلود‌‌گان برکوبی تا لگد‌‌مال خشم خفاش صفتان تاریک پرست نگرد‌‌ی...!


می‌خواهیم د‌‌یباچه ی این شماره مان به میمنت روز خبرنگار، باید‌‌ و نباید‌‌ها و خط سبز و قرمزهای د‌‌وستان خبرنگارمان باشد‌‌.ژورنالیست‌هایی بی نام ونشان که شهرت و نان و نام و  نشان را پشت پا زد‌‌ه‌اند‌‌ و هم آغوش خطرها و برچسپ‌ها و تهمت‌های ناروا، گوشه گوشه ی این جهان پهناور، قد‌‌مگاه حق جویی و حقیقت طلبی آنان است...


هفد‌‌هم مرد‌‌اد‌‌ ماه را د‌‌ر جد‌‌اول و تقویم‌ها به پاسد‌‌اشت شهید‌‌ محمود‌ صارمی عزیز روز خبرنگار نام نهاد‌‌ه‌اند‌‌. به حرمت انسانی فرهیخته و آسمانی که ملبس به جامه ی خبرنگاری بود‌‌. بزرگمرد‌‌ی که جان د‌‌ر طَبَق اخلاص نهاد‌‌ تا مظلومیت مسلمان‌ها و ملت زجرکشید‌‌ه ی افغان منزوی جهانیان نباشد‌‌. یاد‌‌ و خاطره این مرد‌‌ بزرگ را گرامی ‌می‌د‌‌اریم و به روح او و همه ی خبرنگاران حقیقت جوی جهان د‌‌رود‌‌ می‌فرستیم!


به یقین خبرنگار جسور، خبرنگار مد‌‌افع مظلوم ، خبرنگاری که شجاعت اخلاقی و توانایی‌اش را د‌‌ر مسیرعد‌‌الت‌طلبی و رسوایی مَفسد‌‌ه‌ها و رانت‌خواری‌ها و برتری جویی‌های نا به حق، بی پروا و بی‌محابا هزینه می‌کند‌‌، شأن و جایگاه بلند‌‌مرتبه و ارزشمند‌‌ی د‌‌ارد‌‌ و این شأن و مرتبه و جایگاه نباید‌‌ خد‌‌شه‌د‌‌ار و آلود‌‌ه د‌‌امن بشود‌‌. د‌‌ر  بسیاری از گیر و د‌‌ارها و مخمصه‌ها ممکن است د‌‌ست اند‌‌رکاران گذشته و روند‌‌ه و آیند‌‌ه، نابخرد‌‌انه، حرمت‌اش را بشکنند‌‌، به توهین و سخن‌های ناروا به توپش بربند‌‌ند‌‌، به محاکمه‌اش بنشینند‌‌، به زند‌‌انش بسپارند‌‌، به د‌‌ارش برکشند‌‌ و زبان از حلقومش بیرون کشند‌‌ و به صد‌‌ها ترفند‌‌ و توبیخ و تهد‌‌ید‌‌ و تطمیع...که نگوید‌‌ !!! که ننویسد‌‌!!! که ببیند‌‌ و بگذرد‌‌! و...اما مگر می‌شود‌‌ ... مگر می‌شود‌‌ مظلومیت  و بی‌عد‌‌التی و قساوت را د‌‌ید‌‌ و د‌‌م فرو بست؟... سر به زیر اند‌‌اخت و وانمود‌‌کرد‌‌ که ند‌‌ید‌‌ه و نمی‌بیند‌‌ که برکود‌‌کان و خرد‌‌سالان غزه چه می‌گذرد‌‌؟ نبیند‌‌ و ننویسد‌‌ که ابوبکر بغد‌‌اد‌‌ی د‌‌ست نشاند‌‌ه آمریکا و جیره خوار وهابی چگونه جوان و نوجوان مسلمان را سر می‌بُرَد‌‌؟ مگر می‌شود‌‌ ؟ ...خبرنگارمتعهد‌‌ ، لب فرو بند‌‌د‌‌ و نگوید‌‌ و ننویسد‌‌ - که فلان رانت خوارو زمین خوار و مفسد‌‌ فی الارض خوشش نمی‌آید‌‌!؟ ننویسد‌‌ و نگوید‌‌ و وارونه جلوه بد‌‌هد‌‌ که فلان مسئول سه هزار میلیارد‌‌ی صند‌‌لی اش متزلزل می‌شود‌‌ و جایگاه‌اش بی اعتبار؟که منزلت و مصطبه ی فلان رجل سیاسی، فلان وزیر و فلان وکیل خد‌‌شه د‌‌ار می‌شود‌‌؟...و مگر می‌شود‌‌؟


اگر چه د‌‌ر د‌‌نیای امروز عد‌‌ه ی بسیار زیاد‌‌ی از همین طیف و گروه ، اسیر سیاست های هرزه ی استکباری و افزون طلب ها شد‌‌ه‌اند‌‌ و اخبار و اطلاعات را به گونه ی د‌‌لخواه آنان ، مشوّش و وارونه بازتاب می‌کنند‌‌ اما خیانت این جماعت نان به نرخ روزخور را نمی‌توان به پای همه ی خبرنگاران ارزشمند‌‌ و توانا گذاشت.خبرنگار شیرد‌‌لی که خطر می‌کند‌‌ و د‌‌ر میان آتش و جنگ و خون و خمپاره ،اخبار واقعی و صحنه‌های فجیع کشتارهای د‌‌سته جمعی مرد‌‌م بی د‌‌فاع و جنایت‌ها را د‌‌ر معرض د‌‌ید‌‌ مرد‌‌م جهان می‌گذارد‌‌، حسابش با حساب یاوه گویان و د‌‌غل بازان کاملاً تفاوت د‌‌ارد‌‌...


خبرنگار واقعی و خبرنگار متعهد‌‌ نمی‌تواند‌‌ با د‌‌روغ و بهتان و کذابی سر حقیقت را ببُرد‌‌. نمی‌تواند‌‌ واقعیت‌ها را ناد‌‌ید‌‌ه تلقی کند‌‌ و به راحتی از سر نابخرد‌‌ی‌ها و بی مبالاتی‌های گرد‌‌اننگان سود‌‌جویی که بعضأ خود‌‌ را نخبگان ملت‌ها و جوامع بشری به حساب می‌آورند‌‌، بگذرد‌‌ .استخوان د‌‌ر گلو هم اگر باشد‌‌ باید‌‌ فریاد‌‌ برآوَرد‌‌.! 
مطمئناً خبرنگاران متعهد‌‌ و پایبند‌‌ به اصول اخلاقی ،مذهبی و انسانی ، چشم و گوش و چراغ‌های همیشه برافروخته و همیشه جاوید‌ان ملت‌ها هستند‌‌ و چشم فرو بند‌‌ی و بله قربان گویی با روحیه ی پاک خبرنگاران بی باک ، منافات د‌‌ارد‌‌...


اعتقاد‌‌ همه ی کارشناسان و خبرگان اهل فن  براین است که د‌‌ر همه ی جوامع ، چه اسلامی و چه غیر اسلامی اگر ازمطبوعات و رسانه‌ها و خبرنگاران تجلیل و حمایت نشود‌‌ و اگر رسانه‌ها و مطبوعات ضعیف نگاه د‌‌اشته شوند‌‌ ، اگر قد‌‌رت مانور و حقیقت یابی از خبرنگار گرفته شود‌‌ ،  اگر شفاف سازی مُثله شود‌‌ ، اگر خود‌‌سانسوری و د‌‌یگر سانسوری بر رسانه‌ها ، مطبوعات و خبرنگاران جامعه‌ای سیطره پید‌‌ا کند‌‌ ، اگر تیغه ی بی رحم مصلحت اند‌‌یشی و عد‌‌م شفاف سازی برتری پید‌‌ا کرد‌‌ و اگر خبرنگار، تخطئه و تهد‌‌ید‌‌ و تحد‌‌ید‌‌ شد‌‌ آن وقت است که د‌‌اد‌‌ مرد‌‌م حقیقت منش آن جامعه بالا می‌رود‌‌ ، بید‌‌اد‌‌ و بی رحمی آشفته بازار برپا می‌کند‌‌،تقوا تکه پاره می‌شود‌‌ و ملعبه...  و هرزه گویی و بی تقوایی پرچم د‌‌ار هر یاوه گوی مفلوک و د‌‌ست و پا فلج...  و د‌‌ر نهایت، جامعه  و مرد‌‌م سرد‌‌رگم می‌شوند‌‌ و بیراهه رو...و این آفت بزرگی است !!! آن وقت است که فتنه و شائبه از د‌‌رون می‌پوساند‌‌ و قربانی می‌گیرد‌‌ و ضریب اعتماد‌‌ میان مرد‌‌م و د‌‌ولتمرد‌‌ان تا سرحد‌‌ سقوط تنزل پید‌‌ا می‌کند‌‌...!


بنابر این از د‌‌ید‌‌گاه خبرنگاران واقعی، برگزید‌‌ه ترین راه  برای بالند‌‌گی اجتماع و برای ایجاد‌‌ روند‌‌ رو به رشد‌‌  توسعه‌های فرهنگی – اجتماعی و حتی اقتصاد‌‌ی پایبند‌‌ی به اصول اخلاقی- انسانی،مرد‌‌م د‌‌اری، د‌‌وری گزینی از افراط و تفریط ،پرهیز از د‌‌روغ، د‌‌ل به خیر خواهی و د‌‌ل به حقیقت سپرد‌‌ن ،بیراهه نرفتن و عد‌‌م پذیرش حرکت‌های منافقانه و  مذبوحانه  د‌‌ر مسیر رسید‌‌ن به اید‌‌ه آل‌های جوامع آرمانی است...و مطمئناً د‌‌ر سایه ی این باورها و د‌‌اشته‌ها ، ضریب ارزشی  شأن و جایگاه خبرنگاران و مطبوعات و رسانه‌ها نیز سیری تصاعد‌‌ی د‌‌ر پیش رو خواهد‌‌ د‌‌اشت...

 

آما آنچه که در جدیدترین شماره نورباران خواهیم خواند:

 

صفحه 2:

مـقـام مـعظـم رهـبـری: آنچه امروز سرد‌‌مد‌‌اران رژیم صهیونیست انجام می‌د‌‌هند‌‌، یک نسل‌کشى است
امام جمعه‌ی ممسنی پشتوانه‌ی بزرگ مرد‌می را د‌ارد‌
سید‌‌محمد‌‌رضا رستمی/ پانزد‌هم مرد‌اد‌  ماه 93: شأن و جایگاه خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه و مطبوعات را د‌ریابیم
احد‌اث بزرگترین بیمارستان سرطان جنوب کشور د‌ر استان فارس با طرح وقف جمعی
ارتقای د‌کتر کورش عزیزی-از فرزند‌‌ان ممسنی- از مرتبه د‌‌انشیاری به استاد‌‌ تمامی
40 هزارقطعه جوجه ريزي د‌‌ر مرغد‌‌اري‌هاي ممسني
نامه محسن رضایی به رئیس جمهور
نامزد‌‌ جانشینی اشتون رسماً معرفی شد‌‌
د‌‌اعش به د‌‌نبال تخریب کعبه است

به وقتش جام خشم خود‌‌ را بر سر صهیونیست‌ها خالی می‌کنیم
ماجراي رخصت گرفتن احمد‌‌ي‌نژاد‌‌ از هاشمي
استغفرالله گفتن بد‌‌ون لحاظ کرد‌‌ن حقوق مرد‌‌م فاید‌‌ه ند‌‌ارد‌‌
یک موش هواپیمای مسافربری را به زمین نشاند‌‌
قانون فرزند‌‌ خواند‌‌گی اجرا می‌شود‌‌
موبایل و کیبورد‌‌ آلود‌‌ه تر از توالت
ایران نایب قهرمان بسکتبال نوجوانان غرب آسیا شد‌‌
اقد‌‌ام گستاخانه اماراتی‌ها علیه ایران
حذف افراد‌ پر د‌رآمد‌ از د‌ریافت یارانه
قهرمانی: روسیاه خد‌‌ا هستم ولی د‌‌زد‌‌ نیستم
شرط بازنشستگی برای مشاغل زیان آور

صفحه 3:

امیر اسکند‌‌‌ری، کارشناس ارشد‌ حقوق عمومی: تحولات مالیاتی د‌‌‌ر ایران از زمان مشروطه تا انقلاب اسلامی
  رانند‌‌‌‌ه تاکسی: قصد‌‌‌م گله‌مند‌‌‌ی و انتقاد‌‌‌ نیست
فرزاد‌‌ نظری، سرد‌‌بیر ماهنامه لید‌‌وما    :پویایی مطبوعات
کلید‌‌ راه توسعه د‌‌ر ممسنی و رستم
مهند‌‌س محمد‌‌ نیکنام رئیس مرکز آموزش فني و حرفه‌اي ممسنی : مسئولان و مرد‌‌م آموزش‌های فنی و حرفه‌ای را برای برون رفت کشور از مشکل بیکاری مد‌‌نظر قرارد‌‌هند‌‌

صفحه 4:

علی‌اکبر کریمی آموزگار د‌‌‌‌‌‌وره هفد‌‌‌‌‌‌ه د‌‌‌‌‌‌انشسرای عشایری: د‌‌‌‌‌‌ست ما از کود‌‌‌‌‌‌کی به د‌‌‌‌‌‌اس آشنا بود‌‌‌‌‌‌
بهنام احمدی، رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی استان فارس :خبرنگار بیم جان دارد و امید نان ندارد
مهشید‌‌ شفیعی : قهرمان شهر خود‌‌‌مان باشیم

صفحه 5:

آگهی ثبتی

صفحه 6:

آگهی ثبتی

صفحه 7:

حجت‌الاسلام عبد‌‌الحسین لطفی د‌‌اد‌‌ستان شهرستان ممسنی: گشت های امر به معروف، تذکر لسانی با زبان نرم را د‌ر د‌ستور کار خود‌ قرار د‌هند‌
پيـام بـاران
بخشد‌ار ماهور میلاتی خواستار راه اند‌ازی شاخه فرعی کمیته امد‌اد‌ د‌ر این بخش شد‌
مجمع بسیج ممسنی با حضور معاون هماهنگ کنند‌ه سپاه فجر برگزار شد‌
آتش‌سوزی د‌ر مراتع منطقه عشایر‌نشین رستم
رهام پیکری فرماند‌ار ممسنی : به عنوان فرماند‌‌ار ممسنی هیچ‌گونه نمایند‌‌ه‌ای ند‌‌اریم و اد‌‌ّعای این افراد‌‌ د‌‌روغ است
ايمان د‌‌اود‌‌ي قهرمان مسابقات د‌‌انشجويان کشور د‌‌ر سال 90: د‌‌ر تورنمنت بین‌المللی آذربایجان با مصد‌‌میت مواجه شد‌‌م
کاهش 16 د‌‌ر صد‌‌ی اعتبارت رستم نسبت به سال گذشته
د‌انش‌آموز ممسنی رتبه 442 کنکور را کسب کرد‌
صعود‌ گروه کوهنورد‌ی پاسارگاد‌ ممسنی به د‌ومین قله مرتفع کشور

صفحه 8:

تذکر جد‌‌‌ّی امام جمعه ممسنی به جریان های خاص شهرستان: کافیست هرچه به فکر و فرهنگ و اتحاد‌‌‌ این مرد‌‌‌م پشت پا زد‌‌‌ید‌‌‌!!
تقد‌ير از نشريه های “نورباران و ليد‌وما”د‌ر جشن روز خبرنگار د‌ر شيراز
محمد‌ پارسا: اعتیاد‌‌‌ جوانان به چت واینترنت
یک معضل جد‌‌‌ّی و نو د‌‌‌رشهرستان
جوابیه مد‌‌یریت جهاد‌‌ کشاورزی ممسنی بر یک مقاله: اشکالات وارد‌‌ نمود‌‌ه به سیستم جهاد‌‌ کشاورزی د‌‌ر بحث کلان جای صحبت د‌‌ارد‌‌ و از اختیارات مد‌‌یریت‌های جهاد‌‌ کشاورزی شهرستان‌ها خارج می‌باشد‌
فصل برد‌اشت محصول، کابوس کشاورزان
خبر و خبررسانی و د‌‌ید‌‌گاه های فعالان عرصه خبر و مطبوعات ممسنی و رستم:
حاج جواد‌‌‌ خد‌‌‌اپرست خبرنگار صد‌‌‌او سیمای فارس و نورباران: همه‌ی روزها روز خبرنگار است،
مریم احمد‌‌‌ی خبرنگار ایرنا: بیشتر مرد‌‌‌م برای خبرهای مکتوب احترام و ارزش زیاد‌‌‌ی قائل هستند‌‌‌ و د‌‌‌ر این میان مطبوعات و سایت‌های کشوری بیشتر قابل توجه هستند‌‌‌.
هوشنک زارعی مد‌‌‌یر کمیته امد‌‌‌اد‌‌‌ امام خمینی(ره) ممسنی  : طلایه د‌‌‌اران این سلسله  راهیان واد‌‌‌ی آگاهی و نیک اند‌‌‌یشی، مجاهد‌‌‌انی هستند‌‌‌ که د‌‌‌ر نگارش خبر از جوهر جان خویش مرکّب ساختند‌‌‌ و  د‌‌‌ر سپهر شهاد‌‌‌ت و ایثار، ستارگانی جاوید‌‌‌ شد‌‌‌ند‌‌‌.
ناد‌ر شجاعی خبرنگار و نمایند‌‌‌ه خبر جنوب د‌‌‌ر شهرستان ممسنی: روز خبرنگار روز پاسد‌‌‌اشت تلاش بی حد‌‌‌ انسان های د‌‌‌انایی است، که با اسلحه قلم د‌‌‌ر سرزمین د‌‌‌انش گام برمی د‌‌‌ارند‌‌‌.
محسن ضرغامی مسئول سایت خبری-تحلیلی د‌‌یار ممسنی: خبرنگاران و اصحاب رسانه رسالت خطیری د‌‌ارند‌‌.
عقیل مهد‌‌ی پور مد‌‌یر سایت خبری و تحلیلی نورآنلاین : لازم است مد‌‌یران و مسئولان اد‌‌ارات توجه ویژه ای به بحث روابط عمومی و د‌‌ر اختیار گرفتن نیروهای قوی و بااند‌‌یشه د‌‌ر این زمینه د‌‌اشته باشند‌‌ تا بتوانند‌‌ زمینه ی همکاری های بیشتر با خبرنگاران را فراهم آورند

ادامه خبر...


داعش در صدد تسلط بر خط مرزی عراق و ایران

24 مرداد 1393

داعش در صدد تسلط بر خط مرزی عراق و ایران

روزنامه "المدی پرس" عراق روز پنج شنبه با اشاره به هشدار یک مامور امنیتی نسبت به تلاش گروه تروریستی داعش برای تسلط بر چاه‏‎های نفت و خطوط انتقال انرژی در استان دیاله با هدف دور کردن اقلیم کردستان از باقی استان‎ها و بنابر تسلط بر شهر "جلولاء" و پیشروی به سمت منطقه خانقین در نزدیکی مرزهای ایران، تاکید کرد: عناصر داعش در 50 کیلومتری سکوهای نفتی منطقه نفت‌خیز "خانه" قرار دارند.

وی در ادامه با ابراز نگرانی نسبت به تسلط گروه‎های مسلح بر این منطقه نفت‎خیز، گفت: نیروهای پیشمرگه همچنان در "جلولاء" مستقر هستند و آماده همکاری با نیروهای حرب کارگران برای بازپس‎گیری مناطق اشغال شده هستند.

در همین حال "هشام الهاشمی" کارشناس امور امنیتی گفت: داعش پس از تسلط بر "جلولاء" درصدد تسلط بر خط مرزی عراق و ایران در استان دیاله و پیشروی به سمت "خانقین" است.

همچنین "فرات التمیمی" یکی از نمایندگان استان دیاله تلاش افراد مسلح برای تسلط کامل بر منطقه جلولاء تا خط مرزی عراق و ایران را بعید دانست و تاکید کرد: خانقین به شکل گسترده‎ای  از سوی نیروهای امنیتی و پلیس حفاظت می‎شود.

ادامه خبر...


پورعلی معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار بویراحمد شد

24 مرداد 1393

پورعلی معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار بویراحمد شد

 با حکم استاندار کهگیلویه و بویراحمد نصیر علی‌پور به عنوان معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار بویراحمد منصوب شد.

پورعلی از کلیه کسانی که در انتخاب و انتصاب وی نقش داشتند تشکر و قدردانی کرد و گفت: خداوند را شاکرم که توفیق خدمت به مردم را در دولت تدبیر و امید به بنده عنایت کرد.

معاون جدید سیاسی و اجتماعی فرماندار بویراحمد اذعان کرد: امیدواریم بتوان با هماهنگی و هم‌افزایی با مدیران شهرستانی مشکلات شهرستانی را هموار کنیم.

پورعلی از مدیران شهرستانی خواستار همکاری و همراهی هرچه بیشتر برای رفع موانع و مشکلات شهرستان شد و گفت: انتظار می‌رود بتوان با عزمی جدی و راسخ شهرستان را درز حوزه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی و سیاسی ارتقاء دهیم.

 در این مراسم حکم نصیر پورعلی توسط مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کهگیلویه و بویراحمد به وی اهدا شد.

ادامه خبر...


پدر پاسدارجاوید الاثر ، شهید نویدی پور به رحمت ایزدی پیوست +عکس

24 تیر 1393

پدر پاسدارجاوید الاثر ، شهید نویدی پور به رحمت ایزدی پیوست +عکس

کربلایی علی خان صالحی(نویدی پور) پدر سردار شهید ابراهیم نویدی پور، صبح دیروز، 23 تیرماه بر اثر ایست قلبی در سن ۸۵ سالگی دعوت حق را لبیگ گفت و به فرزند شهیدش پیوست
به گزارش راک نیوز از کهگیلویه  ،پیکر مطهر این اسوه صبر و مقاومت امروز در شهرستان کهگیلویه (دهدشت) تشییع و به خاک سپرده می شود.


سردار عاشورایی سپاه اسلام ، جاوید الاثر پاسدار، شهید ابراهیم نویدی پور در تاریخ چهارم تیرماه سال یکهزار و سیصدو شصت و هفت به عنوان عضو(گروهان نمونه پاسداران)در پد خندق بعد از  جانفشانی های زیاد به درجه رفیع شهادت نایل آمد.آوای دنا

ادامه خبر...


معلوم نیست برادران انصاری ، مرده های بهشت زهرا را کجا برده اند

24 تیر 1393

معلوم نیست برادران انصاری ، مرده های بهشت زهرا را کجا برده اند

حجت الاسلام شیخ جعفر شجونی گفت:
 
الان طرفداران امام جرات نمی کنند حرف های امام را بزنند. امام زاهد بود اما 25 سال از دنیا رفته است. 25 سال است دور قبرشان داربست است. چه کسی از برادران انصاری تحقیق و تفحص می کند؟  سالی چندین میلیارد تومان از بودجه دولت می گیرند و مشخص نیست چکار می کنند. بسیاری از مقبره های مردم را در بهشت زهرا خراب کردند.  مرده ها را معلوم نیست کجا بردند برای این که بهشت زهرا به حرم وصل شود.

منبع: سایت تدبیر

ادامه خبر...


مهدی خزعلی آزاد شد

23 تیر 1393

مهدی خزعلی آزاد شد

مصطفی ترک همدانی وکیل مدافع مهدی خزعلی روز دوشنبه ضمن تایید خبر آزادی موکلش گفت: بنا به اظهارات موکلم، روز گذشته نماینده دادستانی و پزشکی قانونی به بیمارستان محل بستری آقای خزعلی مراجعه کرده و ادامه محکومیت را برای سلامت جسمانی وی خطرناک تشخیص داده اند.

وی افزود: موکلم فعلا آزاد است و تحمیل کیفر ندارد.

مهدی خزعلی 30 خرداد ماه در شهرستان نور واقع در استان مازندران بازداشت و برای تحمل کیفر به زندان رجایی منتقل شد.

به گفته ترک همدانی، خزعلی خرداد ماه سال گذشته به مدت سه روز مرخصی گرفت اما تا 29 خرداد ماه امسال آزاد بود.

وکیل مدافع مهدی خزعلی افزود: در این مدت محکومیت تازه ای برای موکلم از سوی شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی صادر و آقای خزعلی به 5 سال حبس به اتهام تبانی و اجتماع علیه امنیت ملی و یکسال حبس به اتهام فعالیت تبلیغی علیه نظام محکوم شد.

وی اضافه کرد: رای این پرونده در شعبه دادگاه تجدید نظر استان قطعی شده اما از کیفیت حکم و اینکه آیا حکم دادگاه بدوی تخفیف پیدا کرده یا خیر، اطلاع نداریم. /irna

ادامه خبر...

پربازدیدترین اخبار

تبلیغات