اخبار استانهاشهرداری بنرهای احمدی‌نژاد را جمع کرد

2 مرداد 1395

شهرداری بنرهای احمدی‌نژاد را جمع کرد

آن طور كه سايت دولت بهار نوشته است، اين همايش بي‌حاشيه نبود و در حالي كه برگزار‌كنندگان مراسم از قبل براي نصب بنرهاي اطلاع‌رساني با سازمان زيباسازي شهرداري تهران هماهنگي كرده و موافقت آنها را كسب كرده بودند، تعدادي از عوامل شهرداري ناحيه ۶ منطقه ۱۵ بنرهاي اطلاع‌رساني سخنراني احمدي‌نژاد را جمع كردند! آيا انتشار اين خبر داراي پيام مرزبندي احمدي‌نژاد و قاليباف براي انتخابات ۹۶ است؟

ادامه خبر...


مسن ترین امام جمعه کشور درگذشت

29 تیر 1395

مسن ترین امام جمعه کشور درگذشت

این عالم پارسا و پرهیزگار در نشست چند سال قبل ائمه جمعه کشور به عنوان مسن ترین امام جمعه کشور معرفی شد.

ادامه خبر...


سفر استانی "رئیس‌جمهور و هیئت‌دولت" به کهگیلویه و بویر احمد در نیمه‌اول مرداد ماه

23 تیر 1395

سفر استانی

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از سفر رئیس‌جمهور و هیئت‌دولت به این استان در نیمه نخست مردادماه امسال خبر داد.

فتاح محمدی در نشست شورای اداری شهرستان گچساران اظهار داشت: رئیس‌جمهور نیمه اول مرداد به استان سفر می‌کند.

ادامه خبر...


علی مطهری بلندگوی دختر صفدر حسيني را قطع کرد

14 تیر 1395

علی مطهری بلندگوی دختر صفدر حسيني را قطع کرد

امروز محمود واعظی وزیر ارتباطات میهمان مجلس بود و گزارشی از روند وزارتخانه خود بیان کرد. پس از واعظی، چند نفر از نمایندگان درباره وزارت ارتباطات نطق هایی داشتند. نوبت به فاطمه ذوالقدر،‌ نماینده تهران که رسید هیات رئیسه اعلام کرد ذوالقدر وقت خود را به فاطمه حسینی،‌ نماینده دیگر تهران داده است. حسینی اما در موضوع سخن نگفت. او به دفاع از هجمه هایی پرداخت که این روزها درباره او، پدر و همسرش درباره فیش های حقوقی و سوء استفاده از صرافی می شود. 
 
فاطمه حسینی گفت: همزمان با لیالی قدر، نه به رسم مسلمانی و نه به رسم دینداری و معرفت انسانی اینجانب،‌نماینده و وکیل شما از طریق شبکه های اجتماعی مورد هجمه وسیع و تهمت های ناروا قرار گرفتم به طوری که نه فقط اینجانب بلکه یکایک اعضای خانواده من از افترا و نشر اکاذیب در امان نبودند، پدیده ای که می توان عنوان کرد در سال های اخیر از نظر یورش به حریم شخصی و خانوادگی کم‌سابقه بوده است و با عرض صد تاسف همچنان نیز ادامه دارد. 
 
او ادامه داد: اتهام زنان، شایعه سازان و کینه توزان در حالی بدون ارائه هیچ ادله و مستدلی،‌اینجانب و فعالیت همسرم را به دلیل داشتن شغل قانونی صرافی به فساد هفت میلیارد تومانی نوسانات ارزی متهم کردند که هیچ عقل سلیمی نمی تواند چنین دروغ بزرگی را باور کند. 
 
حسینی گفت: اینجانب ضمن تکذیب تمامی شایعات و تاکید بر اینکه در دو هفته اخیر هیچ اظهارنظری نداشته ام از تمامی کاربران فضای مجازی به منزله حفظ آبرو و حرمت انسان به مصداق آیه ۱۵ سوره نور می خواهم از تولید، نشر و اشتراک گذاری این شایعات پرهیز کنید. 
 
وی تاکید کرد: در برابر این بحران عظیم چه می شود فکر کرد؟ آیا جز این است که شماری از عاملان بحران عظیم ۲۲ میلیارد دلاری سال ۹۱ به دنبال فرافکنی، فرار رو به جلو و اتهام زنی هستند؟ 
 
در موضوع نبودن سخنان حسینی، بارها رئیس جلسه را به واکنش واداشت. مطهری چندین بار تذکر داد و گفت: این مطالب را باید در نطق میان دستور خود بگویید اکنون باید در مورد وزارت ارتباطات سخن بگویید. لطفا در موضوع صحبت کنید. 
 
 اما حسینی توجهی به تذکر مطهری نکرد و سخنانش را ادامه داد. مطهری چندباری تهدید کرد که بلندگو را قطع می کند و دست آخر این کار را عملی کرد. 
 
حسینی در انتها از مطهری خواست که با یک جمله نطقش را تمام کند و مطهری دوباره بلندگوی او را باز کرد. در این زمان فاطمه حسینی گفت: تقاضای بنده از مسئولان ذیربط این است که در خصوص هجمه های واقع شده در فضای مجازی برای حفظ شان نمایندگان و دفاع از نمایندگان اقدامات لازم را انجام دهند.

ادامه خبر...


هشدار بی‌سابقه حاج قاسم به رژیم آل خلیفه

1 تیر 1395

هشدار بی‌سابقه حاج قاسم به رژیم آل خلیفه

سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پی اقدام آل خلیفه مبنی بر سلب تابعیت از شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین، بیانیه‌ شدید‌اللحنی صادر کرد.

ادامه خبر...


مصطفی تاج زاده آزاد شد

15 خرداد 1395

مصطفی تاج زاده آزاد شد

وکیل مدافع مصطفی تاج زاده از آزادی موکلش در شب گذشته خبر داد.

به گزارش راک نیوز ، هوشنگ پوربابایی بابیان این مطلب گفت:

ادامه خبر...


علی لاریجانی:‌ اگر مردم سوریه بشار اسد را نخواهند ما مشکلی نداریم

15 خرداد 1395

علی لاریجانی:‌ اگر مردم سوریه بشار اسد را نخواهند ما مشکلی نداریم

علی لاریجانی در گفت‌وگو با شبکه المیادین لبنان گفت: اگر مردم بشاراسد را نخواهند ما هم مشکلی نداریم و موضع ما آن است که مردم سوریه چه می‌گویند ما مخالف این هستیم که در جایی بنشینیم و بگوییم بشار اسد بماند یا برود.

ادامه خبر...


پاسداشت نام آوران خونین شهرهمیشه خرم در کهگیلویه برگزارشد+تصاویر

9 خرداد 1395

پاسداشت نام آوران خونین شهرهمیشه خرم در کهگیلویه برگزارشد+تصاویر

سازمان مرذم نهاد یاران مانا با همکاری بنیادشهید وامورایثارگران شهرستان کهگیلویه همایش پاسداشت نام آوران خونین شهرهمیشه خرم را در شهرستان کهگیلویه با حضورمهمانان برجسته کشوری و استانی برگزار نمود.

ادامه خبر...


فحاشی علیه مادر، همسر و فرزند هاشمی

9 خرداد 1395

فحاشی علیه مادر، همسر و فرزند هاشمی

این شاهد عینی با بیان اینکه این درگیری بیش از یک ساعت به طول انجامید تا شرایط کنترل شود، ادامه داد: متاسفانه در این حادثه 5 نفر از طلاب از ناحیه سر، کمر، کتف، دست و بینی مصدوم شدند. یکی از عوامل خودسر گویا قصد مشت زدن به صورت مدیر حوزه را داشته که یکی از طلاب که به دنبال ممانعت از این کار بوده، بینی‌اش شکسته است.

ادامه خبر...


مراسم گنبدگذاری یادمان شهیدگمنام دانشگاه یاسوج برگزار شد+تصاویر

7 خرداد 1395

مراسم گنبدگذاری یادمان شهیدگمنام دانشگاه یاسوج برگزار شد+تصاویر

 مدیرکل امور فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید کشور در این مراسم، خرداد را ماه حماسه و خاطرات تلخ و شیرین برای مردم ایران دانست و عنوان کرد: این ماه در حافظه فردی و جمعی ما بویژه بعد از انقلاب، ماه حماسه ها و خاطرات تلخ و شیرین است.

اسکندر یارنسب افزود:

ادامه خبر...

مقالات

نظرسنجی

تبلیغات تصویریپربازدیدترین اخبار

تبلیغات